Napište nám Sledujte nás

Online nástroje

Kromě neustálého vyvíjení webových stránek a vlastního vzdělávání si čas od času najdeme chvíli i na drobné projekty, které pomáhají ostatním. Vyzkoušejte naše dva online nástroje. Převeďte si obrázek do potřebného formátu, včetně PDF nebo si analyzujte svou stránku z hlediska SEO.

Zjistěte stav SEO svého webu zdarma

SEO test online zdarma

SEO test online

Otestujte online a zdarma své stránky z hlediska optimalizace pro vyhledávače (SEO). Náš test vám skutečného SEO odborníka nenahradí, ale vytvoří vám alespoň malou představu o tom, jak si váš web vede z hlediska kódu a hlavně obsahu.

Pokud byste poptávali SEO služby, tak neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Poskytujeme i osobní či online konzultace, podle kterých si svůj web můžete docela dobře upravit sami.

Převeďte si obrázky do jiného formátu

Online převod obrázků PNG, JPG, GIF, BMP A PDF

Kdo z nás někdy nezažil situaci, kdy potřebuje rychle a snadno převést obrázek na nějaký požadovaný formát? Snad každý, kdo pracuje na internetu. A přesně k tomu je tady náš online převaděč obrázků.

Náš převaděč toho zvládne docela hodně umí převádět obrázky mezi formáty PNG, JPG, GIF, BMP a dokonce i PDF. Soubor stačí nahrát, chvilku počkat a výstupem je Vámi zvolený formát obrázku.

Zjistěte svou IP adresu

Jaká je moje IP adresa

Moje IP adresa

IP adresa je jedinečný identifikační kód, který se používá k identifikaci počítače nebo zařízení připojeného k internetu. Někdy ale svou IP adresu potřebujete rychle a nemát čas to řešit. A k tomu právě slouží náš nástroj.

Vytvořte si silné heslo

Generátor hesel

Online nástroj pro generování hesel je skvělý způsob, jak zabezpečit své online účty. Tyto nástroje poskytují silná a unikátní hesla, která jsou těžko prolomitelná, což snižuje riziko útoku hackerských skupin nebo jednotlivců.

S naším generátorem hesel to zvládnete snadno, stačí si zvolit znaky, které ve svém hesle chcete mít a pak také délku požadovaného hesla. Stačí potvrdit a heslo máte hned k dispozici. Maximální povolená délka hesla je 32 znaků.

Novinky z Digiblogu

Digitální svět může působit složitě. Pomáháme Vám se v něm vyznat.

Zajímá mě to

    Poptávka služeb