Napište nám Sledujte nás

Kariéra v digihoodu

V digihoodu máme malý tým lidí a tak je potřeba, abychom si vzájemně rozuměli. Často se vídáme i po pracovní době, chodíme na squash (i když nám to nejde), občas jdeme oslavit úspěchy u piva a nebo něco ugrilujeme. Vzájemně se snažíme motivovat a posouvat dále. A nyní hledáme do našeho týmu posilu.

Aktuálně hledáme projektového manažera

Naše požadavky na tebe nejsou přehnané, měl/a bys mít minimálně SŠ s maturitou nebo VOŠ. Ideálně v nějakém oboru týkajícím se managementu. Určitě musíš umět anglicky, v týmu máme v kanceláři kolegu z Indie a několik klientů máme v Anglii a navíc tam plánujeme výhledově expandovat, takže alespoň základní komunikace v angličtině je nutnost. Určitě musíš mít zkušenosti s používáním MS Office. Alespoň základní, také v tom nejsme žádní borci a žádné kontingenční tabulky tu potřebovat nebudeš. Znalost Adobe Photoshopu, nebo WordPressu by byla velkou výhodou, ale není to nutné.

Mezi tvé vlastnosti musí patřit pečlivost, schopnost analyzovat data, reagovat na změny, řešit případné nastalé problémy a přicházet s vlastními nápady. Tvůj psaný projev by měl být na velmi dobré úrovni, protože součástí práce bude také řešení poptávek. A měl/a bys mít pozitivní vztah k lidem.

Náplní práce bude primárně vedení projektů. Měl/a bys umět dobře plánovat dopředu, řídit, sledovat průběh projektu a řešit nastalé problémy a konflikty (i to se stává). Důležité jsou také tvoje komunikační schopnosti – často budeš komunikovat s klienty, usměrňovat lidi a snažit se o efektivní dosažení výsledků.

Ta pozice prozatím není na full time, předpokládáme spíše poloviční úvazek či něco málo navíc. Postupně až se naučíš jak fungujeme, bychom mohli přidat další úkoly mimo vedení projektů a v tu chvíli bychom přešli na full time.

Výhodou je, že nepožadujeme předchozí zkušenost s vedením projektů a jsme schopni se ti časově přizpůsobit. Pro začátek tato role bude určitě vyžadovat přítomnost v kanceláři, ale až se zaučíš, tak práce z domova nebude problém. Vyjma pondělí, kdy máme briefing a budeš muset být v kanceláři. Nabízíme platové ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem a časovým možnostem, práci v klidném, mladém a přátelském kolektivu, až 20 dní dovolené, neomezený telefonní tarif a pracovní notebook.

Pokud jsme tě zaujali a chtěl/a by ses přihlásit k nám, napiš nám na email hello@digihood.cz a nebo zavolej do kanceláře (8:00-16:30) na telefon 777 657 474.

Těšíme se na tebe! 🙂

    Poptávka služeb