Napište nám Sledujte nás
Práce v Digitýmu

O Digihoodu

Naším posláním není jen vytvářet jednu webovou stránku za druhou, ale snaha pomoci klientům uspět v digitálním světě. Chceme s klienty spolupracovat dlouhodově a rozvíjet se stejně, jako se rozvíjí oni.
Nabídka našich služeb

To je naše

Milan a Josef

Digihoodu

Josef a Milan jsou srdcem Digihoodu. Díky jejich skvělému vedení má naše agentura důvěru mnoha klientů, kteří pak s námi rádi spolupracují dlouhodobě. Mnozí už od začátku naší existence, tedy 8 let. To jsme se ještě jmenovali Wedesin.

Úplně na začátku fungoval Josef jako freelancer se zkušenostmi z digitální agentury ve Velké Británii. Později k sobě přibral Milana, pak Honzu, Romana, Evu a další. Postupně se rozrůstáme a dnes náš tým tvoří již více než 10 lidí.

Základem je

Naše motivace

Věříme, že nás s Vámi spojuje to, že jste také vlastnoručně vybudovali svůj business, ke kterému jste si vytvořili osobní vztah a máte neustále další nápady, sílu a chuť posouvat se vpřed. Potřebujete ale parťáky – profíky, kteří vám pomohou se zorientovat v digitálních trendech, můžete se na ně s důvěrou obrátit a bude mít jistotu, že Vám dobře poradí.

A to nás právě baví, sledovat aktuální trendy a neustále se zlepšovat v tom, co děláme. Nikdy se nenaučíme všechno, ale vždy se snažíme udělat maximum. A na výsledku nám záleží. Proto se na nás klienti obrací a proto se nám daří s nimi udržovat dlouhodobé vztahy.

Náš Digitým

Poznejte nás do hloubky

Digihood SEO

Josef Antoš

Senior Backend Developer

Milan Pišna

Senior Frontend Developer

Jan Rubeš

Junior Backend Developer

Filip Černý

Frontend developer

Dominik Burger

Junior Frontend Developer

Sachin Soni

Accountant

Věra Černá

Website Proofreader

Viola Richterová

Copywriter

Blanka Neoralová

    Poptávka služeb