Napište nám Sledujte nás
Služby digitální agentury

Digi služby

Vyvineme pro vás řešení, které vaše podnikání opravdu posune. Jsme full-servisová digitální agentura zaměřená na byznys.
Webdesign, kódování šablony anebo náročná webová aplikace? Nic nám není cizí.
Chci Digi služby

Služby digitální agentury

Partneři v online světě

Vývoj webového řešení od začátku

Nabízíme buď vyhotovení na platformě WordPress a nebo vlastní aplikace. Podle vašich požadavků vybereme tu nejvhodnější variantu.

O tvorbě webu

Aktualizace a zajištění chodu webu

Vyhotovením webové stránky naše spolupráce nekončí. Zajistíme Vám profesionální správu webových stránek.

O správě webu

Jedinečný grafický design pro váš web

Máme více než 8 let zkušeností s tvorbou webových stránek. Vytvoříme Vám grafiku webu, která Vás odliší od konkurence a přiláká nové klienty.

O designu webu

Kvalitní obsah pro vaše SEO

Kvalitní obsah patří k základům úspěšné webové prezentace. Musí být čtivý, snadno pochopitelný a dobře logicky strukturovaný. I s obsahem Vám rádi pomůžeme.

O obsahu webu

Eshopy postavené na WordPressu na míru

Poptáváte vytvoření e-shopu? Rádi Vám nabídneme některé z našich možných řešení.

O tvorbě eshopu

Zajištění optimalizace pro vyhledávače

Získat přední pozice ve vyhledávačích není jednoduchý úkol. Pokud nechcete, aby konkurence byla o krok před vámi, napište nám, rádi Vám s tím pomůžeme.

O SEO službách

Audity webu a nastavení analytiky v GA4

Správně nastavená webová analytika je klíčová pro fungování kampaní. My Vám s tím rádi pomůžeme.

O analytice webu

Nejen, že umíme navrhnout individuální řešení na míru potřebám klienta a postavíme ho od začátku, ale potom se i nadále staráme o správu, optimalizujeme, aktualizujeme a zlepšujeme.

Jsme opravdoví partneři v digitálním světě na dlouhodobou spolupráci. Napište nám a promluvíme si, zda jsme pro Vás ti praví.

Služby digitální agentury

Full-servisová digitální agentura

Poskytujeme strategický, kreativní a technologický vývoj online produktů a služeb.

Nejen web design a development

Můžeme vám nabídnout i SEO, online reklamu a konzultace v oblasti e-commerce.

Vše vám trpělivě vysvětlíme

Jsme lidé na správném místě a komunikujeme včas. Co slíbíme, to dodržíme.

Proč Digi služby?

Naše motivace

Spojuje nás to, že jsme stejně jako vy vlastnoručně vybudovali svůj business a máme k němu osobní vztah, sílu, chuť a nápady věci pořád posouvat vpřed. Budeme pro vás parťáky – profíky v online světě, kteří vám pomohou se zorientovat v digitálních trendech.

Můžete se na nás s důvěrou obrátit a budete mít jistotu, že vaše podnikání poroste. Vyznačujeme se přímou komunikací, férovým jednáním, spolehlivostí, ochotou poradit a zároveň společně najít to nejefektivnější řešení.

O nás

O Digihoodu

V každém našem kódu je ukrytý kousek z nás. Naším posláním není jen vyrábět jeden web za druhým, ale snaha pomoct našim klientům v digitálním světě.

Výsledky naší společné práce pak posunou jejich podnikání vpřed. Proto nám klienti důvěřují a rádi s námi dlouhodobě spolupracují.

Napsali o nás

Naše reference

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

Využívají služby digitální agentury Digihood

Naši spokojení klienti

Naše digitální služby využívají začínající podnikatelé i velké korporace. Spolupracujeme kontinuálně a systematicky. Společně se pak těšíme z úspěšných projektů.

    Poptávka služeb