Napište nám Sledujte nás
Design webových stránek

Design webových stránek

Poptáváte vlastní design? Chcete mít unikátní design webových stránek? Rádi vám s ním pomůžeme!

Chci webdesign

Proč vlastní design webových stránek

Gramon mobilní verze webu

Proč vlastní design

V době moderních technologií hraje kvalita webové prezentace velkou roli. Více než 80% lidí si před koupí produktu nebo služby hledá informace na internetu. Pokud navštíví nevzhlednou nebo obtížně ovladatelnou webovou stránku, mohou si koupi výrobku či služby od vás rozmyslet a přejít ke konkurenci.

Kvalitní webový design tedy hraje velkou marketingovou roli. Většina z nás se navíc nechá ovlivnit prvním dojmem , který si pak pamatujeme napořád. Čím lepší webovou prezentaci máte, tím vyšší je vaše šance na úspěch u klienta.

Jak postupujeme při tvorbě designu

1

Osobní schůzka

Neprve se musíme setkat. V ideálním případě osobně. Na schůzce společně probereme, kdo jste, co děláte a jaký je cíl vaší činnosti.

2

Konkrétní návrhy

Po schůzce máme dostatek informací, na jejichž základě připravíme tzv. Wireframe.

3

Tvorba wireframu

Wireframe je čarami vyjádřené rozložení webových stránek. Slouží pro vás, abyste měli první představu o skladbě webové stránky,

4

Schválení wireframu

Pokud se vám návrh líbí, poprosíme o schválení. V opačném případě zapracujeme vaše návrhy a připomínky.

5

Vyhotovení designu

Tvorba designu probíhá tak dlouho, dokud se vám nebude líbít. Běžně nabízíme 3 přepracování zdarma.

6

Schválení designu

Hurá, design je schválený! Skvělé, můžeme se pustit do programování webové stránky .

Proč my

Nepracujeme strojově, naopak k jednotlivým projektům přistupujeme vždy individuálně.

Chci individuální přístup

Zapojujeme vlastní nápady, vymýšlíme a zlepšujeme.

Chci iniciativu

Vždy svým klientům pomáháme.

Chci vlastní design

Proč právě Digihood

V Digihoodu plně nasloucháme požadavkům klienta, jeho vizím, marketingovým strategiím a cílům. Vždy se snažíme najít optimální řešení. V případě zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Domluvíme si schůzku, na které probereme vaše požadavky.

Náš tým

Design Masters

Digihood je mladý tým z Kladna. Jsme hraví, rádi se učíme novým věcem a nezalekneme se neznámého. Je nám jedno, jak složitý váš design je. Řešení, jak ho naprogramovat, vždy najdeme.

Více o nás

Digihoodí reference

Řekli o nás

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Klienti

Dlouhodobě nám důvěřují

S klienty si udržujeme nadstandardní vztahy a proto s námi spolupracují dlouhodobě

Více referencí