Napište nám Sledujte nás

Online kurz od Ferdinanda

Eshop zijtevesvezahrade.cz prezentuje online kurz pro amatérské zahradní architekty, díky kterému si každý může vytvořit projekt vlastní zahrady.

Odkaz na web

Zadání splněno

Unikátní koncept webových stránek

Možnost zakoupit kurz přímo na webu

Důraz na přehlednost a intuitivnost ovládání prvků kurzu

Implementace platební brány, fakturačního systému, dárkových voucherů a dalších funkcí

Integrovaný online eshop trvalek

Digimasters

Na webu se podíleli

Digihood CEO

Josef Antoš

Senior Backend Developer

Milan Pišna

Senior Frontend Developer

Jan Rubeš

Napsali o nás

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

    Poptávka služeb