Napište nám Sledujte nás
Tvorba pluginů pro WordPress

Tvorba pluginů pro WordPress

Přerostli jste vlastní web, ale nechcete si pořizovat nový? Chybí vám na webu specifická funkce? Máte originální nápad, ale váš WordPress ho neumí? Obraťte se na DigiMasters, kteří vám s tím pomohou.
Chci vlastní plugin

Posuňte se s námi vpřed

Kdy se rozhodnout pro plugin na zakázku

1

WordPressu něco chybí

Najčastější důvod tvorby wordpress pluginů. Nové funkce na současném webu.

2

Projekt se postupně rozrůstá

Pokud jste na začátku podnikání, nebo zkoušíte nový směr a dopředu nevíte všechny náležitost, které budete potřebovat, je lepší rovnou začít vlastním pluginem, který se snadno rozšiřuje spolu s vámi.

3

Chcete si zjednodušit práci

Stránky mají sloužit, nikoliv úkolovat. Pomůžeme vám zjednodušit práci . Nejčastěji jsou to různé filtrace objednávek, poptávek, nebo zboží, exporty do excelu, či PDF, fakturace na míru, e-mailing, generátory, napojení na externí služby a mnoho dalších.

4

Nevěříte zahraničním autorům

Zdarma dostupné pluginy většinou nemají žádnou nebo velmi omezenou technickou podporu. Proto může být řešení případných chyb problémové.

5

Chcete nahradit plugin

Současný plugin již nestačí? Po aktualizaci nefunguje jak má? Nebo mu zkrátka chybí požadovaná funkcionalita? Proto jsme tu my!

6

Něco navíc

Chcete svým klientům nabídnout něco navíc ? Něco co vás odliší od konkurence? S tím rádi pomůžeme. Ať už se jedná například o celou klientskou sekci, generování voucherů, zjednodušení nákupu, různé benefity a mnoho dalšího.

7

Potřebujete změnu

Vyhněte se neustálému zkoušení nových rozšíření komerčních pluginů, u kterých dříve, či později narazíte na jejich limity. To se s Digihoodem nestane.

Tvorba pluginů pro WordPress

Tvorba pluginů z Digidílny

Pokud chcete rozšířit webové stránky o nové funkce, tvorba WordPress pluginů je pro vás skvělé řešení. Díky ní můžeme přidat libovolné funkce, které na svém webu postrádáte.

Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme s jakýmkoliv vaším nápadem.

DigiPlugins pro WordPress

Proč právě Digihood

Spolehlivost

S námi se nemusíte bát aktualizací. Rádi vše zkontrolujeme ještě před samotnou aktualizací.

Kvalita

Tvorba pluginů pro WordPress je pro nás denní chléb. Pluginy tvoříme s důrazem na jejich funkčnost a kvalitu tak, aby nedocházelo ke konfliktům s jinými funkcemi webu.

Snadná rozšířitelnost

Pluginy píšeme tak, aby šli v budoucnu snadno rozšířit o nové části.

Dostupná podpora

Vždy vám rádi pomůžeme se samotným nasazením nebo nastavením.

Tvorba pluginů pro WordPress od nás

Pluginy tvoříme

Do každého projektu vkládáme naše zkušenosti a nejnovější poznatky. Neustále se posouváme dopředu, aby naše služby byly co nejlepší. Pokud si nejste jistí, kontaktujte nás a společně nalezneme ideální řešení přímo pro vás.

Napište nám

Not just creating WordPress plugins

We also offer

We start out by providing search engine optimization (SEO). SEO is required for a successful website.

Want SEO

SEO and copywriting simply belong together. One without the other is like the left hand without the right.

More about copywriting

For our current and future clients, we administer their websites. We update, enhance, and add content to them.

I want site management

Napsali o nás

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Kdo pluginy tvoří?

Náš pluginový digiteam

Senior Backend Developer

Milan Pišna

Junior Backend Developer

Filip Černý

Naši spokojení klienti

Naše digitální služby využívají jak zavedené firmy, tak noví podnikatelé. Spolupracujeme systematicky a nepřetržitě. Společně tvoříme úspěšné projekty.

    Poptávka služeb