Napište nám Sledujte nás
SEO služby

SEO služby

Chcete dostat návštěvníky na web bez placené reklamy? My v Digihoodu zajistíme vaši úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače.

Chci SEO služby

Zajistíme

SEO webu obecně zahrnuje mnoho úkonů. Na začátku je potřeba pomocí určení efektivity jednotlivých možností vybrat ty nejpřínosnější. Na úvodní konzultaci společně nastavíme vaše cíle a vybereme nejlepší cestu k jejich splnění. Už víte, co se vám z hlediska SEO vyplatí?

Domluvit konzultaci

Analýza klíčových slov je velmi důležitá část optimalizace webu. Slouží jako podklad k obsahové strategii, odhaluje přítomnost landing pages a dalších faktorů. Bez analýzy klíčových slov prakticky není možné SEO služby provádět. Máte už tu svou?

Poptat analýzu klíčových slov

SEO správa zahrnuje především průběžnou kontrolu pozic ve vyhledávání, kvalitu a počet zpětných odkazů a také návrhy na tvorbu nového relevantního a kvalitního obsahu.

Máme zkušenosti i s nastavením SEO u velkých eshopových platforem jako je Shoptet nebo WooCommerce. Zákazníci eshopů dnes zboží především vyhledávají a porovnávají, proto je optimalizace pro vyhledávače pro eshopy prakticky nutností.

Napsat si o SEO služby

U již existujících stránek je potřeba provést kontrolu jejich stavu z hlediska SEO. Stránky mohou obsahovat celou řadu chyb (v procházení robotů, duplicity, nefunkční odkazy, chybějící základní popisky stránek atd.). Důležitá je také rychlost načítání webu, velikost a způsob načítání obrázků a další.

O auditu webových stránek

Optimalizované texty jsou v dnešní digitální době naprostým základem úspěchu. Správný SEO copywriting je klíčem k dobrému umístění ve vyhledávačích.

Webový copywriting

Aby vás Google měl rád

Optimalizace stránek pro vyhledávače je základním kamenem úspěchu v online světě. My v Digihoodu umíme navrhnout vyvážené řešení, kdy díky určení priority poznáme, které úpravy se vám vyplatí a které by přínos neměly.

Nabízíme kompletní rozsah služeb v oblasti SEO. Pokud je to pro vás neprozkoumané téma, tak začněme úvodní SEO konzultací , na které se dozvíte, co vám může optimalizace webu pro vyhledávače přinést.

Jak probíhají SEO služby v Digihoodu

1

Poznáme váš obor

Na začátku zjistíme vše důležité o vašem oboru. Potřebujeme vědět, jak vaše podnikání funguje a co je vašim cílem.

2

Odhalíme potenciál

Najdeme silné a slabé stránky vašeho webu. Díky SEO auditu poznáte, jak na tom nyní jste.

3

Vybereme prioritní SEO služby

Počáteční prioritizace úkonů prováděných na webu vám ušetří čas i peníze. Dozvíte se, co se vyplatí a co už ne.

4

Nastavíme reporting

Společně nastavíme sledování vašich cílů a ukážeme vám, kdo tvoří vaši konkurenci.

Zjistěte proč chtít SEO služby

Proč jsou SEO služby důležité?

V dnešní době by již každý majitel webových stránek měl znát důležitost optimalizace stránek pro vyhledávače. Věděli jste, že 93 % veškeré internetové aktivity začíná vyhledáváním?

To, kde se ve výsledcích vyhledávání zobrazíte a jak zaujmete potenciální návštěvníky odráží stav vašeho webu z hlediska SEO. Díky správně nastavené strategii SEO služby vám pomůžeme dosáhnout vašich byznysových cílů.

O nás

O Digihoodu

SEO se věnujeme už mnoho let. Neodškrtáváme si jen hotové úkoly, ale snažíme se opravdu pomoct klientům uspět v digitálním světě.

Úspěch našich klientů je pro nás základem všeho. Jsme jako jejich dobří sousedé, kteří si vždy rádi vzájemně vypomůžou. Záleží nám na nich, stejně jako na tom, abychom svou práci dělali dobře.

Napsali o nás

Naše reference

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Kdo vám pomůže se SEO?

Členové našeho digitýmu

Digihood CEO

Josef Antoš

Website Proofreader

Viola Richterová

Senior Frontend Developer

Jan Rubeš

Využívají naše SEO služby

Naši spokojení klienti

Naši klienti jsou začínající podnikatelé i velké korporace. SEO s námi řeší kontinuálně a systematicky. Díky reportingu se pak společně těšíme z úspěšných projektů.

Více referencí

Vždy máme radost, když jsme spokojení my i naši klienti. A to je v podstatě pořád. Naše práce nás díky tomu baví ještě víc. Když něco děláme rádi, jde nám to pak i lépe od ruky.

CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo

Naše kvalifikace

semrush certificate
google analytics certificate horizontal

    Poptávka služeb