Napište nám Sledujte nás
Audit webových stránek

Audit webových stránek

Přemýšlíte jak vylepšit svůj web, aby vám více vydělával? Nechte si od nás váš web zkontrolovat a vydělejte na tom.

Chci audit webu

Zjistíte

Jak je na tom vašeho webu?

UX je důležité, protože se snaží naplnit potřeby uživatele webu. Jeho cílem je poskytovat pozitivní zkušenosti, které udrží uživatele loajální k produktu nebo značce. Jeho obsahem je i zkoumání mobilní použitelnosti webu.

Domluvit kontrolu UX

Zhodnocení aktuálního výkonu webu z hlediska rychlosti, statistik návštěvnosti a výkonu ve vyhledávačích.

Domluvit kontrolu výkonu

Návrhy a doporučení na tvorbu nového obsahu a přistávacích stránek z vyhledávání. Pozor také na duplicitní a podobný obsah. Důležitá je i kontrola interního prolinkování.

Domluvit konzultaci

V rámci technické analýzy webu se provádí kontrola indexace, zdrojového kódu, meta title a meta description a dalších onpage faktorů. Součástí je i optimalizace obrázků pro web.

Domluvit analýzu

Na zdraví vašeho webu závisí úspěšnost online podnikání. Základem vaší digitální prosperity je bezesporu dobře navržený a vysoce výkonný web čemu my v Digihoodu říkáme zdravý web. A jedině ten uspěje před těmi ostatními a to nejen ve vyhledávačích.

Jak probíhá audit webových stránek?

1

Kontrola UX

Důležitost UX by se neměla podceňovat. Přibližně 30 % lidí se po špatné uživatelské zkušenosti na web už nevrátí a toto číslo poroste s tím, jak se nároky na UX zvyšují. Ať už jste nadnárodní organizace se zavedenou působností nebo startup vytvářející svůj první web, vyplatí se vám mít uživatelskou zkušenost ošetřenou.

2

Rychlost webu

Jedním z hodnotících faktorů Googlu je právě rychlost webu, protože pomalé načítání stránek většinou návštěvníky nebaví a web rychle opustí. Kontrolujeme především způsob načítání obrázků.

3

Nasazení analytiky

Analytika snadno srozumitelným způsobem rozdělí všechny zdroje návštěvnosti a konverze webu. Analýzou poskytnutých údajů provozovatel webu pozná, které činnosti generují nejvyšší zisk.

4

Kontrola SEO

SEO kontrola vám může pomoci učinit strategická rozhodnutí ke zlepšení hodnocení vašeho webu na stránkách s výsledky vyhledávačů. Výsledky SEO analýzy můžete využít k tomu, abyste se umístili výše, rozšířili svůj dosah a zvýšili návštěvnost svého webu.

5

Obsah webu

Obsah, který je vytvořený na základě SEO copywritingu dělá váš web důvěryhodnější a profesionálnější. Kvalita přitahuje publikum a dodává vaší firmě autoritu. Pokud jste v oboru noví, je poskytování informativního a dobře napsaného obsahu poutavým prvkem.

6

Kvalita odkazů

Zpětné odkazy jsou důležitým faktorem hodnocení stránek Googlem a mohou dramaticky ovlivnit vaše umístění ve vyhledávání. Když na vás web odkazuje, je to hlasování pro to, že vaše stránka má relevantní a kvalitní obsah.

7

Kontrola indexace

Je velmi důležité, aby se vaše stránka zobrazovala ve výsledcích hledání na Google, což se stane právě díky indexování . Se správnou indexací máte příležitost k vyšší návštěvnosti a kdykoli zveřejníte jakýkoli nový obsah, bude rychleji objeven.

8

Zdrojový kód

Platný zdrojový kód, který je v souladu se standardy musí fungovat ve všech prohlížečích a zařízeních, aby byl použitelnější a přístupnější. Různé prohlížeče mohou s neplatným kódem zacházet odlišně a někdy neočekávaným způsobem. Platný kód také pomůže vašim stránkám k lepšímu hodnocení vyhledávači.

Motivace

Proč audit webu?

Na základě auditu budete vědět jak zlepšit uživatelskou přívětivost webu. Samozřejmě objevíte případné technické a SEO problémy webu. Jako dnešním podnikatelům, kteří se rozhodli pro online marketing se vám podrobný audit stavu webu vyplatí.

O nás

My z Digihoodu

Webům opravdu rozumíme, protože každý z nás již nasbíral mnoho různých zkušeností a když to dáme dohromady, tak je audit webu opravdu hloubkový.

Napsali o nás

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

Kdo vám web zhodnotí?

Členové digitýmu

Digihood CEO

Josef Antoš

Senior Frontend Developer

Jan Rubeš

Mají náš audit webu

Díky nám posunuli svůj web

Tito se s námi radují nad skvělými výsledky! Máme tu čest spolupracovat se skvělými velkými firmami i malými online podnikateli.

CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
CNC logo
szkt logo zkratka 2021
JLV Logo
logo zijte ve sve zahrade
hrady cz
INSTA FBM CZSK CZ VERT RGB POS 1
evropska databanka
Favilogo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo
remax new 20211508
vikendovepeceni logo
Perenniculum logo
ista
logo2 1
Logo Cofidis 1
flera cerne logo
extraordinar properties logo

    Poptávka služeb