Napište nám Sledujte nás
Správa webových stránek

Správa webových stránek

Chcete provozovat webovou stránku a nemáte na to čas? Webové stránky spravujeme desítkám klientů. Rádi pomůžeme i vám.
Chci správu webu

Správa webových stránek je důležitá

Proč si nechat spravovat web?

Aby Vaše webové stránky byly úspěšné, hojně navštěvované a přispívaly vašemu byznysu, musíte se o ně starat. Čím větší konkurence ve vašem oboru, tím větší péči je třeba věnovat jejich správě.

Každý úspěšný web potřebuje pravidelnou aktualizaci, údržbu a zejména pak – neustálé přidávání nového obsahu. Rádi vám se správou webových stránek pomůžeme.

Digislužby

S čím vám můžeme pomoci?

Textový
obsah

Pomůžeme vám s přidáváním a aktualizací textového obsahu, případně také s pravidelnou publikací nových stránek či příspěvků

Grafický obsah

Přidáme za vás jakýkoli grafický obsah. Obrázky, videa, zvukové stopy nebo mapy nám nedělají žádný problém

Kontrola
SEO

Postaráme se za vás o kontrolu obsahu webových stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače

Aktualizace webu

Netrapte se s aktualizacemi vašich webových stránek. Aktualizujeme je za vás a zajistíme plnou funkčnost webu

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace webových stránek se provádí mnohem snáze, pokud vlastníte CMS (tzv. redakční systém), který umožňuje úplnou správu webu, tvorbu jednotlivých stránek či příspěvků, snadné přidávání grafického obsahu a jednodušší optimalizaci pro vyhledávače.

Komu služba pomůže

Pro koho je služba určena?

Tato služba je určena klientům, kteří se chtějí věnovat svému podnikání a nemají čas na údržbu vlastního webu, případně nemají dostatečné znalosti, aby jej mohli odborně udržovat.

Co o nás klienti říkají

Digihoodí reference

Velmi rád doporučím tým Digihood ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem a toho si vážím.

– Ferdinand Leffler, Flera s.r.o.

Služby společnosti Digihood mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem jim práci na webových stránkách jakubzizka.cz, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

– Ing. Jakub Žižka

Kluci z Digihoodu mi byli ve všech projektech oporou. Co slíbí, to splní. Je skvělé, že díky tomu můžete v projektu počítat s konkrétními termíny. Navíc je možné se spolehnout na to, že pokud je v zadání nějaký možný zádrhel, doptají se, jestli vše dobře chápou. Nestane se vám tedy situace, že si každý pochopí „to svoje“ a po x hodinách vývoje zjistíte, že vzniklo něco, co jste nechtěli. A to rozhodně není standard.

– Zuzana Dobšíčková, copywriter and lecturer

S týmem Digihood mám 2 letou zkušenost na straně klienta. V IT jsem zažila leccos, proto jsem ze spolupráce s nimi tak nadšená! Budovali jsme spolu originální eshop i projekt na wordpressové platformě a přestože jsme mnohokrát změnili zadání, vždy našli řešení pro všechny naše nápady. Jsou rychlí, spolehliví, féroví a poměr cena/výkon je u nich na české poměry dost unikátní. Na Digihood směruju i své další klienty, kteří potřebují postavit web, průběžnou péči, spolehlivého partnera a web pro ně nemá být noční můrou:)

Romana Voříšková

– Romana Voříšková

Kdo se o váš web bude starat?

Náš digiteam

Frontend developer

Jan Rubeš

Senior Backend Developer

Milan Pišna

DigiMaster

Josef Antoš

Naši spokojení klienti

Využívají naše digitální služby začínající podnikatelé i velcí korporace. Pracujeme spolu soustavně a systematicky. Společně se těšíme úspěšných projektů.

    Poptávka služeb